SIPs panel

        


Sme český výrobca stavebného systému SIPs. Tento stavebný systém je určený pre výstavbu nízkoenergetických a pasívnych drevostavieb. Stavebný systém SIPs má hlavné prednosti v jednoduchosti, univerzálnosti a ľachkosti konštrukcie.

Panely systému SIPs vynikajú tepelno izolačnými vlastnosťami, variabilitou konštrukcie, ktorá umožňuje rýchlu stavbu bez nutnosti ďalšej izolácie. Panely je možné použit na všetky typy stien, stropov, ale i ako hlavný nosný a izolačný prvok striech, prípadne je alternatívou bežným základovým doskám.

Pri výrobe kladieme veľký dôraz na ekologiu, kvalitu spracovania a kvalitu použitých materiálov, s tým je spojený i prísny výber dodávateľov. Sendvičová konštrukcia panelov SIPs je tvorená trvalým spojením OSB dosiek, a polystyrénu, nový systém drevostavby. …do rúk sa vám dostává výkonná alternatíva klasickým stavebným metodám vhodná pre stavbu komerčných objektov, hál, rodinných a radových domov.

MODUL predchádza nedostatkom a nepresnostiam vznikajúcím pri stavbe. Kvalitu našej výroby podkladáme certifikáciou a systémom riadenia.
 

 

Výstava DOMEXPO Nitra